31 Aralık 2011 Cumartesi

Hoşgeldin Yeni Yıl :)


Veee yeni yıla saatler kala hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Ben hazırlıklarımı tamamladım ve geri kalanları beklerken bu yılın muhasebesini yaptım, sizlerle paylaşmak istedim :)


Yeni yıla hep yeni umutlarla kucak açtık :)
Çoğu zaman yeni aşklar, yeni bir iş, belki bir bebek için kalplerimizi coşturduk.Sadece biz mi, alışveriş merkezleri bile kalbimizi ısıtmak için herşeyi yaptı:)Peki bütün bir yıl nasıl geçti?Metrolarda gün batımına karşı uzuuun bekleyişler...Arkadaşlarla kısa turlar...Kış geldi yazı hasretle andık...Düğünler geldi geçti....En masum aşklar yaşandı :))Biskolata reklamları anıldı:))Nasılsa daha da batamaz diyerek batan gemilerin dümenine tersten geçildi. En sevilenlerle şampanya patlatıldı:)Kız kıza alışverişin tadına doyum olmadı:)Yeni yıla hazırlıklara erkenden başlandı...İlk hediyeler kendimize alındı...çoookkk sevdim seni yüzüğüm, hoşgeldin :))Nerede nasıl kutlasak ki diye düşündük???Ev partisi?
Aile?
Fasıl???Akışına mı bıraksak???Kalbimize mutluluk verecek şekilde girelimde nasıl olursa olsun gerisi dedik ve geçmişi hatırladık:)Fotoğraf çok kötü görünse de geçen yılbaşı gecesi gayet keyifliydi...Daha keyifli geçeceğine inandığım bu yıl umarım hepimize istediklerimizi armağan eder. Sevgiler...