7 Ağustos 2012 Salı

BILLIE NOT ON HOLİDAY, İSTİKLAL CADDESİ' NDE:)

  Geçtiğimiz cumartesi günü şöyle bir kafamı dağıtayım derken kendimi İstiklal Caddesinde buluverdim. İstanbul'un kalabalığına henüz alışamayan benim için küçük bir karnavalı anımsatan bu canlılıktan bir kaç kare de sizlerle paylaşmak istedim. Arkadaşlarım gelene kadar bir iki saat hiç sıkılmadan keyifle vakit geçirdim. 
  
 Öncelikle harika bir caz grubunu geç de olsa keşfetmiş bulunuyorum. İnsanları etraflarına toplayan, iyi müziğin yanında eğlence de sunan Billie not on Holiday grubunu dinlerken cd' lerini 10 lira karşılığında alabiliyorsunuz.

 Billie not on Holiday' den ayrılıp yürümeye devam ettim ve çoğunluğu İstiklal Caddesinin renklerinden oluşan karelerden bir kaçını sizin yakalamaya çalıştım. Tag Cafe&Bistro' da ufak bir atıştırma, Beyazıt Grand Bazaar' dan da kareler göreceksiniz, şimdiden güzel bir güne uyanmanızı dilerim. Sevgiler:)sevimli kedicikler ve mutlu son:)

4 yorum:

Lila Moonlight dedi ki...

Istiklal de yurumeyi ozledim, soyle sonbaharda bir gelsem doya doya gezsem sehrimi sicaklar yokken.

Rainbow Gatherer dedi ki...

istiklal cok bozuldu ne yazıkki, 4-5 sene önce cok farklıydı şimdi pazar yeri gibi tıkış tıkış ve eski farklı havası kalmadı =(

sonsuz dekorasyon dedi ki...

aynen istiklal çok keyifli bir yer ama nedense eskisi gibi gelmiyor bana

A.O Bolat dedi ki...

Bu grup sık geliyor İstanbul'a haberiniz olsun :))