25 Kasım 2012 Pazar

Kübra Yeni Yıla Hazırlanıyor


Nerede kutlanacak bir gün olsa kaçırmam. Önemli olan eğlenmek, hayatı küçük sebeplerden mutlu olarak yakalayabilmek... Bunların benim için en eğlencelilerinden biri de yeni yıl...

Yaşadığımız mutsuzlukları geride bıraktığımızı, kendimize yeni nedenler aradığımızı düşündürmeyi başardığımız, evrene enerjimizi daha pozitif yollayabildiğimiz en keyifli günlerin en birincisi sizce de yeni yıl değil mi? 
                                                         

 Yeni yıl yaklaşırken avmler, mağazalar, benim gibi kutlama severler ve Starbucks'lar süslenmeye başladı bile. Wishlistlerimiz hazırlanmaya başladı,  ki benim listem çoktan hazır bulunmakta:). Yeni yıl dekorasyonunu en çok sevdiğim yerlerin başında İstiklal' deki Starbuckslar gelmekte. Henüz oralara uğrayamadığım ve hala Kasım ayında olduğumuz için ne durumda bilemiyorum ama aralık ayının başında ilk iş olarak küçük bir İstiklal turu ve karemelli kahvemin keyfini çıkarmak için İstanbul' un yolunu tutacağım kesin. 

Ben yeni yıldan birkaç ufak hediye istiyorum, işte buradalar:

Güzel bir Stradivarius fena olmaz:) 

 Elektronikte tercihim hep beyaz olmasına rağmen, note 2' lerde siyah daha iyi duracak gibi:)
sanırım benim ihtiyacım olan tek şey sensin note 2 :)

Henüz fiyatını, markasını bile bilmediğim, sadece vitrinde gördüğüm ayakkabı, buradan sana sesleniyorum, en kısa zamanda gelip seni bana isteyeceğim. Ya benimsin ya geri dönüşümün :)) Önü harika bir kahverengi, arkası siyah, topuklu, güzeller güzeli bir şey. Çift renkli ayakkabılardan hiç hoşlanmasamda yüreğim seni seçti. 

Bu küçük listemde en önemlileri sona sakladım. Benim için bile fazla hareketli ama eğlenceli geçen 2012, hayatımda hareketli bir denge kurdu. Şimdi değişimlerden uzak daha huzurlu bir hayat sürüyorum. Değişim güzeldir, itirazım yok ama sevgili 2013 lütfen bu huzuru koru. Hepimiz neye ihtiyacımız varsa 2013' de tümüne sahip olalım. Her şey yolunda gider mi demeyin. Evet her şey yolunda gider ve sonunda kötü bir şey olmak zorunda da değil. İyi çocuklar olursak şirinleri bile görebiliriz:)

Sevgiler...


    

1 yorum:

Lila Moonlight dedi ki...

Kubracim, ne guzel dilekler bunlar, 2013 gonlune gore gelsin, huzurunu hic bozmasin insallah. Keman calabiliyorsan harika, ogrenmek istiyorsan da harika. Prag da mini bir Vivaldi konseri dinledik, cok etkileyiciydi, cok isterdim bir enstruman calabilmek, piyano esas gonlumdeki ama evimiz kucuk yoksa en azindan duvar piyanosunu cok isterdim. Note 2 yi de hic duymamistim, ben de elektronikte beyazciyim : ) televizyonumuz da beyaz hatta : ) Ayakkabilari da merak ettim simdi : )